Byt

 

Oddělení bytových doplňků nyní naleznete na přízemí obchodního domu, v zadní, vyvýšené části.

Doménou je sekce ložního prádla, kde si vyberete z množství vzorů, barev a materiálů přesně to, co hledáte. Jako u jedné z mála firem u nás seženete také cenově dostupné sady povlečení ve velikostech Double, King Size a Super King Size.

Neustále rozšiřujeme nabídku pokrývek a polštářů. Variant je mnoho - ve čtyřech velikostech a čtyřech tepelných variantách, v různých cenových relacích od nejlevnějších produktů označených jako "Great product Great price" z bavlny a polyesterového dutého vlákna, přes kvalitní výplně vhodné pro alergiky, až po luxusní materiály, ve kterých se budete cítit jako v pohádce. Naši zákazníci také vítají nabídku ortopedických polštářů.

Velký výběr kvalitních ručníků v pestré paletě barev a velikostí a v různých cenových skupinách jistě uspokojí každého zákazníka. Mnozí z nich chodí do Debenhams nakupovat pravidelně.   Prémiovou kvalitu potom nabízejí ručníky z egyptské bavlny s vyšší gramáží tkaniny, vynikající savostí a stálostí tvaru i barvy.

Nově máme v nabídce také bytové doplňky italské značky Coincasa. Vybírat můžete ze širokého sortimentu bytových dekorací, domácích potřeb, nádobí, bytového textilu, povlečení, polštářů a koupelnových doplňků. Značka Coincasa přichází šestkrát do roka s novou kolekcí, zboží vyniká nápaditým a neokoukaným designem z dílen italských návrhářů. 

 

BytBytByt