Debenhams v České republice

V květnu 2004 byl v Praze, na rohu Václavského náměstí a Jindřišské ulice, otevřen obchodní dům DEBENHAMS (mapa). Tato silná anglická společnost, která svým zákazníkům nabízí kvalitu a široký výběr zboží, tímto zahájila svou expanzi na českém trhu prostřednictvím svého franchisingového partnera - firmy MESTRA HOUSE s. r.o.

Na celkové prodejní ploše o velikosti více než 4500 m2 naleznete široké spektrum zboží, které nepochybně uspokojí každého zákazníka. DEBENHAMS nabízí kombinaci sortimentu originálních značek, včetně kolekcí významných anglických návrhářů vytvořených exklusivně pro DEBENHAMS, a kolekce renomovaných českých i zahraničních výrobců, čímž se odlišujeme od své konkurence. Cílem DEBENHAMS je poskytovat příkladnou péčí o zákazníka a řadu mimořádných služeb, například dodatečnou úpravu oděvů v krejčovství v prvním patře.

Přízemí obchodního domu patří obuvi, kabelkám, cestovním zavazadlům, sezónnímu a dárkovému zboží. Nachází se zde také parfumerie Douglas.

První patro tvoří oddělení dámské módy, spodního prádla a oděvních doplňků.

Ve druhém patře naleznete pánské a dětské oblečení, spodní prádlo a doplňky, oddělení hraček a stále oblíbenější oddělení bytového textilu a doplňků.

V suterénu obchodního domu je umístěna prodejna potravin Albert.

      Přesná adresa obchodního domu DEBENHAMS v Praze >>                       Otevírací doba >> 

Debenhams v ČRDebenhams v ČRDebenhams v ČRDebenhams v ČRDebenhams v ČRDebenhams v ČRDebenhams v ČRDebenhams v ČRDebenhams v ČR