Muži

 

Pánské oddělení se nachází ve druhém patře.

Najdete zde kompletní sortiment oblečení pro každodenní nošení i volný čas, módních doplňků i spodního prádla. Prodáváme privátní značky Debenhams i zboží od jiných dodavatelů.

Značkz z portfolia Debenhams v naší nabídce jsou: Red Herring – trendy móda pro mladé, vyznačující se jasnými barvami, velkoplošnými potisky a módními střihy.  Milovníky havajských květinových vzorů potěší kolekce značky Mantaray, která v tomto duchu navrhuje kromě každodenního oblečení také plavky. V nabídce značky Maine New England si vyberou muži, kteří dávají přednost uvolněnému, decentnímu, sportovnějšímu stylu.  Značka Collection dodává formální oblečení a v nabídce máme také velký výběr módních doplňků jako jsou motýlky a kravaty.

V nabídce máme také kvalitní oblečení od dalších výrobců. Oblíbené německé značky Lerros a Gin Tonic nabízejí kvalitní volnočasovou módu. Přímo sportovní oblečení vyrábí finská značka Luhta a italská značka Brugi. Formálnější pánskou módu nabízí značka Luca d´Altieri. V nabídce máme také pánské bundy značky Jupiter.

Kvalitní pánské obleky pro náš obchodní dům dodává česká firma Veltex, tradiční výrobce formálního oblečení u nás. V nabídce máme rovněž kompletní sortiment pánských módních doplňků, jako jsou kravaty, rukavice nebo klobouky.

V pánském oddělení si také můžete vybrat džíny a denimové oblečení od značek Lee, Pioneer a Wrangler.

Naši širokou nabídku pánského oblečení doplňuje velký výběr pánského spodního prádla od renomovaných značek, jako jsou Emporio ArmaniCalvin Klein, DIM a Ralph Lauren

Těšíme se na vaši návštěvu!