Ben de Lisi

Ben de LisiPostupně se stal silným hráčem na britské návrhářské scéně přes skutečnost, že pochází z Ameriky. Vyrostl v New Yorku, kde také začal studovat sochařství. Aby naplnil svůj sen – stát se módním návrhářem – přestěhoval se v r. 1982 do Londýna. Již jeho první kolekce byla vřele přijata a postupně dosáhl řady ocenění v rámci Londýnského týdne módy.

Ben je dvorním návrhářem herečky Kate Winslet.

V roce 1997 vytvořil první kolekci pro Debenhams (BDL by Ben de Lisi) a postupně se stal jedním z nejprodávanějších návrhářů v rámci této značky.

V roce 2010 vytvořil pro Debenhams další kolekci pod názvem Principles by Ben de Lisi. Zde propojil esenci stylu značky Principles s potřebou elegantního oblečení , které je možno si obléci do kanceláře či večer do společnosti.

Principles by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de LisiPrinciples by Ben de Lisi