Julian Macdonald

Julian MacdonaldPřezdívaný „Král okouzlení“ dostal již v počátcích své kariéry možnost pracovat po boku Karla Lagerfelda a Alexandera McQueena a postupně se vypracoval až na hlavního návrháře firmy Givenchy (r. 2001).

Jeho spolupráce s Debenhams se odvíjí od roku 2003, kdy vytvořil svou značku  Star by Julien Macdonald, která je osobitá svým kouzelně krásným stylem s maximálním vlivem na své okolí. V roce 2011 ještě vytvořil variantu pro mladší ženy a dívky, značku Diamond by Julien Macdonald, soustřeďující se v poslední době výhradně na společenské šaty.

Tuto značku si oblíbí dívka a žena ve věku 18- 30 let, která je ráda středem pozornosti, ráda se baví ve společnosti, miluje koktejly a sleduje život celebrit.

 

Star by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien MacdonaldStar by Julien Macdonald