Obuv

 

Oddělení dámské a pánské obuvi se nachází v pravé části přízemí obchodního domu.

V současné době nabízíme více než deset značek obuvi.

Mezi naprosto nejvyhledávanšjší patří značka Clarks, celosvětově známá. Nabízíme ji v dámské i pánské variantě. Boty Clarks jsou proslulé především svou nespornou kvalitou, originálním designem, pohodlností a dlouhou trvanlivostí.

Značka Högl je také jednou z nejoblíbenějších mezi našimi zákaznicemi, které si dále mohou vybírat ze značek, jako je, AraAsylum, Blink, Début, GantManas, Paco Mena, Red Herring, Softwaves a Tamaris.

Oddělení dámské a pánské obuvi prošlo v minulém období velkou změnou. Je zde stále přítomný ochotný personál, který je připraven poradit a pomoci.

Obuv pro děti je součástí dětského oddělení ve 2. patře. Každou sezónou zde nabídku rozšiřujeme o nové značky, z důvodu vzrůstajícího zájmu našich zákazníků, kteří při nakupování dětského oblečení a doplňků chtějí na jednom místě nakoupit rovnou i botičky pro své ratolesti.

V současné době si tedy u nás můžete vybrat z levnějších a velmi oblíbených značek Peddy, Big Fish a z dražší značky D.D.step, která nabízí velmi kvalitní celokoženou dětskou obuv.