Prádlo

 

Dámské prádlo se nachází v 1. patře obchodního domu Debenhams, společně s dámskou konfekcí.

Naše nabídka spodního prádla si zakládá na rozmanitosti a touze uspokojit každou naši zákaznici. Naleznete zde jednoduché prádlo za nízké ceny, ale i modely vhodné pro svatební den.

Pro náročné již  několik let nabízíme kvalitní a oblíbené prádlo značek Calvin Klein, Emporio Armani, DIM, GorgeousMarie Meili, Panache, a Wonderbra.

V druhovém zastoupení nabízíme tzv. stahovací prádlo, jehož obliba stoupá každou sezónou - stahovací kalhotky nebo polokorzety , které z významné části zakryjí nedostatky pod těsným oděvem, což naše zákaznice oceňují především v létě.

Dále u nás najdete podprsenky pro sportovní aktivity, které poskytnou pohodlí a nutnou podporu, podprsenky pro kojící maminky a velmi oblíbené podprsenky s variabilním řešením ramínek nebo bez ramínek.

V tomto oddělení naleznete i pohodlná pyžama a noční košile (i v dárkových baleních), stejně jako elegantní košilky a župánky, ve kterých se budete cítit neodolatelně.

Náš prodejní personál je speciálně vyškolen pro to, aby vás odborně přeměřil a doporučil vám vhodný typ podprsenky pro maximální pohodlí.

Několikrát za rok se v oddělení prádla koná tzv. Bra Fit Service, nebo-li komplexní poradenství o správném výběru podprsenky, spojený se slevovou akcí v tomto oddělení. Tento druh akce využívají především ženy s plnějším a plným poprsím, které si téměř vždy z naší bohaté nabídky vyberou a rády se k nám vracejí.