Ženy

 

Oddělení dámské módy naleznete v prvním patře našeho obchodního domu.

Nabízíme široký sortiment oblečení pro různé příležitosti, ze kterého si vyberou všechny věkové kategorie. Seženete u nás večerní šaty, elegantní kostýmy, ale také oblečení pro volný čas a sport. Prodáváme jak privátní značky společnosti Debenhams, tak zboží jiných dodavatelů.

Ze značek skupiny Debenhams se největší pozornosti těší exkluzivní kolekce od předních britských designérů. Ben de Lisi má v oblibě výrazné geometrické vzory a jednoduché, lichotivé střihy. Julien Macdonald navrhuje vyzývavé, sexy oblečení s kontrastními vzory, často zdobené třpytkami a dalšími ozdůbkami – jak se sluší na návrháře, který obléká například Beyoncé, Shakiru nebo Katy Perry. Naproti tomu Jasper Conran je minimalista, jeho kolekce je střízlivá, jednoduše střižená a zdobená motivem pruhů, často jen v odstínech černé. John Rocha je tvůrcem romantické módy, inspiruje se secesí a folklórními motivy. 

Další značkou Debenhams je Red Herring, vyrábějící trendy módu pro mladé. Značka Maine New England  je synonymem pro uvolněný neformální styl, a proto je tak oblíbená mezi českými zákazníky, stejně jako značka Casual Collection. Podobně uvolněná je značka Mantaray, nabízející oblečení pro volný čas s výrazným vzorem havajských květů. Collection nabízí spíše formální oblečení podle aktuálních módních trendů, ve výrazných barvách a s trendy potisky. To je k dostání také ve zkrácené velikosti pro ženy do 156 cm v řadě Collection Petite. A konečně značka Début vás oblékne na ples, na svatbu a na podobné slavnostní příležitosti. A protože náš obchod odebírá od každého modelu jen omezený počet kusů, nemusíte se bát, že byste někoho potkaly ve stejném modelu.

V nabídce máme také kvalitní oblečení od dalších výrobců, zejména z Německa. Mezi ně patří především značky Lerros a Olsen, vyrábějící kvalitní a pohodlnou módu v nenuceném stylu.  Italská značka Koan dodává oblečení v široké škále stylů, od nenápadných pohodlných modelů až po zdobené excentrické oblečení na večírek.  Finská značka Luhta a italská značka Brugi nabízejí vyloženě sportovní oblečení, které má jednoduchý střih a je vyrobeno z funkčních materiálů.

V dámském oddělení si také můžete vybrat džíny a denimové oblečení od značek Lee, Pioneer a Wrangler.

Těšíme se na vaši návštěvu!